Військово-топографічної підготовки - school24.km.ua

Для учнів та батьків > Гуртки
Військово-топографічний гурток
 Гурток військово-топографічної підготовки має за мету: ознайомити учнів з основами нормативно-правового забезпечення захисту Вітчизни, навчити правилам та способам розвідки місцевості за допомогою топографічної карти та без неї, визначення свого місця знаходження, формувати та удосконалювати життєво-необхідні знання щодо захисту Вітчизни.
 На заняттях гуртка учні зможуть розширити свої знання з топографії, картографії, геодезії, закріплять вміння та навички орієнтуватись на місцевості за компасом та без нього, за місцевими ознаками. Вміння визначати сторони горизонту за годинником та зірками дозволить в майбутньому не заблукати в лісі, а комусь можливо і в морі (професія – моряк) чи у горах. На заняттях гуртка учні вчаться рухатись за азимутом та за заданим маршрутом, проводять окомірне знімання місцевості.
 Гурток військово-топографічної підготовки розвиває в учнів інтерес до науки топографія, вміння правильно поводитись в різних життєвих ситуаціях, розширить світогляд учнів.
 Заняття у гуртку виховують любов до Батьківщини, природи рідного краю, активну життєву позицію.
 Керівник гуртка: Янишина Світлана Іванівна.
 Розклад роботи гуртка: що Середи з 14.45 – 15.30 в аудиторії №27 для 8-9 класів.