Юний журналіст - school24.km.ua

Для учнів та батьків > Гуртки
«Юний журналіст»
Загальноосвітня цінність проведення гуртка «Юний журналіст» полягає у формуванні цілісних знань з основ журналістики, створенні умов для оптимальної соціальної та творчої самореалізації особистості, інтелектуального самовдосконалення.
Робота гуртка спрямована на те, щоб навчити учнів усвідомлено орієнтуватися в сучасному інформаційному просторі, ознайомитися з основами журналістської майстерності, формувати медіа культуру.
Мета роботи гуртка реалізується через головні завдання:
- озброєння учнів сукупністю знань про принципи журналістської діяльності, особливості професії журналіста;
- формування навичок комунікативної компетентності;
- всебічний розвиток творчих здібностей, індивідуального мислення, вироблення умінь практично застосовувати здобуті знання, користуватися джерелами інформації, самостійно писати матеріали, аналізувати їх;
- формування навичок колективної діяльності та сучасного світосприйняття, активної життєвої позиції;виховання толерантності, культури спілкування.
Члени гуртка «Юний журналіст», виступаючи в ролі журналістів, редакторів, фотокореспондентів, виявляють свої здібності й професійні якості, що допоможуть їм само реалізуватися й амоствердитися, а також визначитися у виборі майбутньої професії.
Керівник гуртка Бойко Оксана Ярославівна.
Розклад роботи гуртка: що Середи з 15.05 – 15.50 в аудиторії №32 для 9 класів.