Історична довідка - Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24

Перейти до вмісту

Головне меню:

Історична довідка школи
 В далекому 1983 році держава подарувала дітям нового мікрорайону м.Хмельницького цей прекрасний храм науки. Школа формувалась з допомогою сусідів-шкіл №4 і №5. Вони щиро поділились з нами своїми учнями і вчителями.
  Першим директором був Коробко Юрій Тихонович. Перший випуск відбувся вже в 1985 році - 34 учні - 11 класів. Найбільші по чисельності випуски були у 1989 році - 121 випускник, у 1990 році - 133 випускники. З 1989 до 2011 року посаду директора займав Горбатюк Олег Олександрович. З вересня 2011 року директором ЗОШ №24 став Байдич Віктор Григорович.  Та з вересня 2013 року посаду директора обійняла Яковчук Олена Геннадіївна.
  За роки роботи школи отримали путівку у життя 1885 учнів, з яких 76 закінчили навчання з золотою медаллю, 50 з срібною. Багато це чи мало? В середньому - це трохи більше 67 випускників за рік. З одного боку - це невелике число. А з другого? Гьоте належать слова : "Кожна окрема людина - цілий світ" За роки роботи школи ми відкрили і сформували 1885 окремих світів. А це прекрасний результат роботи десятків вчителів. Більшістю своїх випускників ми пишаємось. Вони працюють в усіх галузях господарства нашої країни: в обласному центрі, за межами області і за кордоном. Нам приємно, що бувші випускники, ставши батьками, приводять своїх діточок до рідної школи. В 1983-1984 н.р. в школі навчалося 1732 учні, у 1987-1988н.р.- 3017 учнів.
  В паралелях початкової школи було по 11 класів. В 1989 році відбулася реорганізація школи - астина дітей і вчителів перейшла в новозбудовану школу №27. З 1994 року школа почала працювати в одну зміну. Найменша кількість учнів була у 2011-2012 н.р. – 921. Наша школа, в якій тепер авчається 921 учень, має все необхідне для того, щоб давати міцні знання і виховувати дітей гідними громадянами своєї країни. 
 
 
  В школі створені сприятливі, комфортні умови для учнів. Колективу дорослих, в значній мірі, вдалося створити атмосферу доброзичливості, взаєморозуміння, довіри і взаємоповаги між учнями і вчителями. Відношення до учнів базуються на розумінні того, що немає нездібних, неталановитих дітей. Тому в школі створені необхідні умови для розвитку їх здібностей і обдарувань.
 
 
 Велика увага в школі приділяється художньо-естетичному вихованню. На належному рівні проводиться робота гуртків і секцій. Найбільш масовими і результативними є такі гуртки: Зразковий дитячий колектив України, ансамбль танцю "Веснянка"(90 учнів), керівник Ковальчук Валентина Миколаївна; художній гурток «Чарівний пензлик» (45 учнів), керівник Ватащук Вікторія Василівна; гурток «Бісер-клуб», керівник Захарчук Жанна Леонідівна; секція футболу (50учнів), керівник Цовма Анатолій Володимирович. Статистичні дані свідчать, що педколективом ведеться цілеспрямована робота по залученню дітей в корисну позаурочну діяльність, тому відсоток охоплення дітей такою діяльністю зріс до 80,5% В школі працює досвідчений педагогічний колектив з 66 вчителів. З них:
    • вчитель вищої категорії - 50.7%; 
    • вчитель 1 категорії - 14.9%; 
    • вчитель 2 категорії - 9,6%;
    • вчитель-методист - 16,4%;
    • старших вчителів - 23,8%.
 
  Педколектив розвивається стабільно. Своїм педагогічним досвідом ми активно і щиро ділимося з колегами міста і області, зі студентами Гуманітарно-педагогічного інституту і гуманітарно-педагогічного факультету Технологічного університету "Поділля". 31 рік тому розпочалася біографія нашої школи. Починати завжди важко, тому особлива вдячність ветеранам праці, хто пішов на пенсію і тим, хто працює в школі всі 31 рік. Активно з педколективом співпрацюють батьки школи. З їх, в першу чергу, фінансовою допомогою нам вдається щорічно готувати школу до нового навчального року, підтримувати її стабільний стан, поступово розвивати і зміцнювати матеріально-технічну базу.

 
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню