ДЮП - Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24

ДЮП
         Виховання громадянина „безпечного” типу, який знає основи захисту людини і суспільства від сучасних пожежонебезпечних факторів і який зможе застосувати ці знання на практиці.
       Програма гуртка є важливим етапом забезпечення соціального захисту школяра. Її реалізація зможе рішуче підвищити інформованість дітей в галузі надзвичайних ситуацій, дати їм практичні рекомендації з захисту і повинна сприяти зниженню смертності, захворюваності і травматизму серед дітей від шкідливих та небезпечних факторів навколишнього середовища, допомогти виробити в них психологічну стійкість в надзвичайних умовах, а також бережливе ставлення до свого здоров’я та природи.
          Керівник гуртка: вчитель основ здоров’я, Михайлова Лілія Володимирівна.