Прийом учнів до школи - Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24

Перейти до вмісту

Головне меню:

Для учнів та батьків
Шановні батьки!

   Прийом документів до 1-го класу буде здійснюватись з 01.03.2021р. о 9 годині.

   ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 набирає 
      4 перших класи, з них:
               - 1 клас "Інтелект  України";
               - 3 класа НУШ.

    У 2021-2022 н.р. буде набрано два 10-х класа.

Зарахування до 1 класу

      Заклади загальної середньої освіти мають доступ до перегляду та обробки заяв. Звертаємо Вашу увагу, що залишається чинним Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (далі - Порядок), затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367.
        Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви про зарахування до закладу освіти (далі - заява про зарахування) одного з батьків, поданої особисто (з пред'явленням документа, що посвідчує особу заявника)за зразком згідно з додатком 1 до цього Порядку (у 2020 році прийом заяв у закладі освіти - відразу після завершення карантину), до якої додаються:

       - копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа);
       - оригінал чи копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о, довідка профілактичних щеплень.

         Батьки (один із батьків) мають право зареєструватися та необхідні документи (їх копії) до будь-якого закладу освіти для зарахування на вільні місця.
        Згідно з підпунктом 1 пункту 3 глави 1 розділу ІІ Порядку до 01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти.
          Порядок не визначає пріоритетність у зарахуванні дітей цих чотирьох категорій.

 
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню