Прийом учнів до школи - Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24

Для учнів та батьків
Шановні батьки майбутніх першокласників 2023-2024 н.р!

Доводимо до Вашого відома, що прийом документів до 1-го та 5-го класів Хмельницької ЗОШ №24 буде здійснюватись з 17 квітня 2023 року (з 9-00 до 16-00). Набір у 5-ті класи буде здійснюватись без електронної реєстрації (для подачі документів та написання заяви потрібно звернутись у приймальню школи). Цьогоріч заяви до 1-го класу потрібно подавати онлайн на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти».  Для цього необхідно зареєструватись на сайті (https://school.isuo.org) та створити заяву. Це можна зробити самостійно, або ж з допомогою педагогів в школі.
       Ознайомитись з інструкцією щодо електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти можна за посиланням:
       Після подачі онлайн заяви потрібно буде з'явитись в заклад щоб підписати роздруковану з порталу заяву та підтвердити її документами:
- оригінал та копія свідоцтва про народження дитини;
- оригінал медичної довідки за формою No 086-1/о, завірений державною медичною установою, карта профілактичних щеплень за формою №063/о.
- документ, що підтверджує наявність права на першочергове зарахування:
         - проживання на території обслуговування ліцею;
         - роботу одного з батьків дитини в ліцеї;
         - навчання у ліцеї рідного брата, чи сестри.

Портал «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» розроблений для виконання ЗЗСО (закладам загальної середньої освіти) та ОУО (органам управління освітою) наказу Міністерства освіти та науки України № 367 від 16.04.2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

Портал дозволяє батькам:
- переглянути інформацію про ЗЗСО;
- подати заяву на реєстрацію в ЗЗСО;
- отримувати інформацію електронною поштою щодо подальших дій після подання заяви;
- отримати результати зарахування.

ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 набирає 4 перших класи, з них:
               - 1 клас "Інтелект  України";
               - 3 класа НУШ.

Зарахування до 1 класу

Заклади загальної середньої освіти мають доступ до перегляду та обробки заяв. Звертаємо Вашу увагу, що залишається чинним Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (далі - Порядок), затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367.
        Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви про зарахування до закладу освіти (далі - заява про зарахування) одного з батьків, поданої особисто (з пред'явленням документа, що посвідчує особу заявника) за зразком згідно з додатком 1 до цього Порядку (у 2020 році прийом заяв у закладі освіти - відразу після завершення карантину), до якої додаються:

- копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа);
       - оригінал чи копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о, довідка профілактичних щеплень.

Батьки (один із батьків) мають право зареєструватися та необхідні документи (їх копії) до будь-якого закладу освіти для зарахування на вільні місця.
        Згідно з підпунктом 1 пункту 3 глави 1 розділу ІІ Порядку до 01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти.
          Порядок не визначає пріоритетність у зарахуванні дітей цих чотирьох категорій.