Чарівний пензлик - Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24

Гурток «Чарівний пензлик» працює в школі з 1998 року і його незмінним керівником є
Ватащук Вікторія Василівна.
     Гурток відвідують учні 1-4 класів, щороку близько 30 учнів. Керівник гуртка підбирає цікаві творчі завдання, які виконуються у нетрадиційних техніках:
- квілінг (мистецтво скручування довгих та вузьких смужок паперу);
- айріс-фолдінг (техніка полягає в тому, що вирізаний контур фігури (від квіточки до гоночного авто) заповнюється паперовими стрічками);
- ниткографія (викладаннязадопомогою шнура або товстої нитки контурних зображень різних предметів);
- робота з м'ятим папером;декупаж (техніка прикрашання, декорування, оформлення задопомогою вирізаних паперових мотивів) тощо.
   Діти вчаться працювати з різними образотворчими матеріалами, знайомляться з мистецтвом, виражають свої думки і почуття, фантазують і творять.
    Розклад роботи гуртка: що Середи, з 15.15 – 16.00 в аудиторії №33.