Вокал - Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24

Вокал
      У роботі позашкільної освіти художньо-естетичного спрямування важливе місце займає вокальне мистецтво. Одним із напрямків, який забезпечує формування творчих здібностей вихованців, є творче музикування. Поєднання творчого музикування та співу сприяло поглибленому розвитку музичних інтересів учнів .
      Вихованці гуртка «Вокал» вивчають основні поняття і терміни музичної грамоти, правила гігієни й охорони голосу, історію музичного мистецтва, знайомляться з життям відомих композиторів, оволодівають нотною грамотою, розвивають вокальний, гармонійний та мелодичний слух, вдосконалюють мовний апарат, формують вокальну артикуляцію, співоче дихання, музичну пам’ять.    На заняттях гурта «Вокал» діти розвивають музично-естетичний смак, прагнення до гармонії, вчаться бачити її в музиці, людині, навколишньому світі, завдяки знайомству з кращими творами вітчизняної та сучасної музики виховують в собі глибокі почуття любові до музики, пісні, рідного краю, формують навики професійної взаємодії в колективі.

Керівник гуртка: вчитель музики, Бавер Віта Вікторівна