Бібліотека - Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24

Педколектив > Кафедри
Бібліотека:
Бібліотека школи працює в тісній співпраці з педагогічним колективом.
  Бібліотека є інформаційним центром школи, який здійснює бібліотечно-інформаційне, культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виховного процесу в урочний та позаурочний час, координує свою роботу з планами роботи школи.
   Також бібліотека координує свою роботу з діяльністю громадських організацій, співпрацює та взаємодіє з бібліотеками інших шкіл, дитячими бібліотеками міста.
Бібліотечний фонд станом на 1.01.2011 року складає 10957 примірників художньої літератури, 19476 підручників, кількість читачів – 524, видано літератури 3030 примірників.
Залученню учнів до постійного відвідування бібліотеки сприяє естетичне оформлення книжкового фонду, актуальність та повнота книжкових виставок, полиць стендів.
В бібліотеці оформлені книжкові виставки «Україно, моя Україно, я для тебе на світі живу!», «Мій рідний край», різноманітні тематичні полки.
В сучасних умовах основним завданням шкільної бібліотеки є:
- виховувати у школярів інформаційну культуру;
- формувати вміння користуватись бібліотекою, її довідковим апаратом;
- розвивати здібності та інтереси школярів, сприяти успішному засвоєнню ними навчальних програм;
- забезпечити зростання професійної компетентності педагогічних кадрів;
- сприяти самоосвіті учнів і педагогів.
Кількість працівників бібліотеки – 2.
Музика О.В.
– завідуюча бібліотекою, освіта вища, стаж роботи18 років.
Ляндебурська Н.І.
– бібліотекар, освіта середня спеціальна, стаж роботи 20 років.
В бібліотеці є комп’ютер підключений до мережі Інтернет. В 2010 році створено модель бібліотечно-інформаційного центру, складено програму розвитку на 10 років.
До послуг вчителів і учнів ксерокс та принтер.