Веснянка - Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24

Ансамбль танцю «Веснянка»
      В ансамблі танцю «Веснянка» займається більш як 70 учасників віком 5 – 14 років.
      Колектив засновано у 1996 р. на базі загальноосвітньої школи № 24. На початку колектив налічував біля 20 учасників. У 2004 році ансамблю присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив України».
      «Веснянка» працює в галузі народної хореографії. Репертуар ансамблю налічує більш як 24 номери різних областей і регіонів України. Окрім того в репертуарі є російські , козачі та іспанські танці.
      Робота в колективі будується на основі індивідуальних здібностей і талантів учасників, нові постановки базуються на творчих можливостях танцюристів. Зокрема, сюжетні танці ставляться на яскравих характерних виконавцях, технічні номери – на виконавцях, які мають хороші професійні дані. Окрім того у танцюристів розвивається і акторський талант, і виконавська майстерність, і професійна грамотність.
     Випускники ансамблю навчаються у вищих навчальних закладах на кафедрах хореографії, зокрема, у Рівненському державному гуманітарно-педагогічному університеті та Київському національному педагогічному університеті ім. Драгоманова.
У 2006 з випускників «Веснянки» було створено молодіжний ансамбль тацю «Веснянка» при Центрі національного виховання учнівської молоді.
Художній керівник та головний балетмейстер колективу Валентина Миколаївна Мандзій.
Балетмейстер –педагог Євген Сергійович Мандзій.
КонцертмейстерВалерій Костянович Гринюк.
Ансамбль танцю «Веснянка» складається з 4 вікових груп:
- Підготовча (1-2 рік навчання)
- Молодша № 1 (3 рік навчання)
- Молодша № 2 (4 рік навчання)
- Середня (5-6-7 рік навчання)
      Колектив є лауреатом та дипломантом багатьох Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів і конкурсів . 2-3 рази на рік ансамбль бере участь у різноманітних фестивалях і конкурсах. Це стимулює учасників ансамблю на активнішу працю , знайомить із творчістю і досягненнями інших колективів України.