Умілі руки - school24.km.ua

Для учнів та батьків > Гуртки
Умілі руки
Гурток «Умілі руки» розпочав свою роботу у 2000 році на базі шкільної майстерні по обробці деревини та металу.
   Метою гуртка є формування знань, умінь та навиків створення художніх виробів, створення умов для розвитку творчих здібностей особистості, виховування любові до творчості та народних ремесел.
   Гурток «Умілі руки» розрахований на вікову категорію 5-10 класів. Складність робіт необхідно підбирати згідно індивідуального психофізіологічного розвитку учнів даної вікової категорії, індивідуальних особливостей особистості та бажань.
   Заняття гуртка включають в себе теоретичну частину і практичне виконання завдання.Теоретичні відомості – це пояснення нового матеріалу, інформація пізнавального характеру, яка подається на початку заняття. Нову тему, те чи інше завдання потрібно пояснювати просто і доступно, обов’язково закріплюючи пояснення показом наочного матеріалу. Важливо постійно акцентувати увагу учнів на техніці безпеки так як робота на різних верстатах є досить небезпечною.
   Підсумком роботи гуртка є шкільні та міські виставки, які проводимо систематично. Ці виставки дуже потрібні учням, тому що вони дають можливість для само презентації і викликають значні позитивні емоції. На виставках кращі учнівські роботи відмічаються і нагороджуються.
   Керівник гуртка: Іванов Анатолій Пполікарпочич.