Бісер-клуб - Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24

«Бісер-клуб»
         Гурток «Бісер-клуб» існує в школі з 2000 року, приваблює немало творчих учнів. Дівчата вчаться виготовляти сувеніри, прикраси різної складності; помічають красу навколишньої природи та відтворюють в квітах, деревах, композиціях з бісеру.
     Діти освоюють різні прийоми низання і вишивки бісером. Заняття в гуртку розвивають творчі здібності, уяву, пам’ять, прищеплюють повагу до традицій декоративно-ужиткового мистецтва, викликають бажання творити, фантазувати, думати. Діти знайомляться з термінами, вчаться працювати за схемою, самостійно підбирати гармонійне поєднання кольорових сполучень і контрастів. Кожний виріб дає можливість проявити свій смак, фантазію та охайність. В залежності від віку та здібностей дітей підбираються варіанти виробів для виготовлення. Основу проведення занять складає практична робота, використовуються також бесіди з історії бісерного ремесла, конкурси-виставки творчих робіт, екскурсії на виставки. Застосовується комп’ютерна техніка для знайомства зі зразками робіт сучасних майстрів бісерного рукоділля, для складання трафаретів, розробки власних схем та для підбору кольорових сполучень.
          Засновник гуртка і незмінний керівник, вчитель праці Захарчук Жанна Леонідівна.