Футбол - Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24

Футбол
      Одним з дієвих засобів, що позитивно впливає на фізичний розвиток, сприяє підвищенню рівня розвитку рухових якостей та сприяє зміцненню здоров’я дітей, є заняття з футболу.
     Гра у футбол спрямована на розвиток швидкісних і швидкісно-силових якостей дітей та обумовлює покращання показників загальної фізичної підготовленості.
       Гурток з футболу в нашій школі працює на базі 5 - 11-их класів. Основна мета занять гуртка з футболу – формування фізичного, психічного, духовного та соціального здоров’я школярів, фізичної культури особистості засобами футболу, оволодіння найпростішими елементами футболу на основі поглибленого вивчення шкільної програми з футболу, розвиток основних фізичних якостей та рухових здібностей, підвищення рівня фізичної підготовленості учнів.
       Основний принцип цієї системи – надання кожному, хто бажає займатися та навчатися футболу, можливості проявити себе, або можливістю отримати відповідну спеціальність. Ефективність роботи гуртка з точки зору спортивних результатів має забезпечити відбір обдарованих дітей та наступність і безперевність в їх футбольній освіті.

Керівник гуртка: вчитель фізкультури, Цовма Анатолій Володимирович.