Хор - Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24

Хор
       Кожна дитина має хист до прекрасного, і завдання педагога - залучити її до суспільного життя школи, міста, викликати бажання до самовираження. Саме тут стають в нагоді гуртки, які працюють у школах.
       На базі ЗОШ №24 працює гурток «Хор». Його мета - дати можливість дітям вчитися вокальному мистецтву, мистецтву хорового співу, виховувати в учнях естетичний смак тощо. Гурток працює з 2018 року, за цей час його вихованці досягли неабияких успіхів: брали участь конкурсах хорового мистецтва, заходах. Здобували призові місця, грамоти та подяки.
     Основною метою гуртка є робота над розвитком творчої, гармонійної особистості. Репертуар хорового гуртка дуже різноманітний, але особливе місце займають українські народні пісні. Також широкою популярністю користується естрадна  та авторська пісня, класична та духовна музика.
     Шкільний хор є найбільш масовою формою  залучення до творчої діяльності і посідає провідне місце в системі музично-естетичного виховання. Заняття в хорі – це насамперед розвиток голосу та слуху дітей, їхньої розумової діяльності, творчого мислення, уваги, волі, уяви, емоційності, пам'яті, загальної музикальності.

Керівник гуртка: вчитель музики, Бавер Віта Вікторівна.