Юний стрілець - Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24

Юний стрілець
      Гурток „Юний стрілець” проводиться в 6 – 9 класах в навчальних закладах системи загальної середньої освіти відповідно до „Концепції допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді” (затверджена Указом Президента України від 25 жовтня 2002 року № 948/2002), Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу» (ст. 1;8;9;42), Закону України „Про оборону України”(ст.12),Конституції та інших Законів України.
Метою гуртка «Юний стрілець» є:
-привернути увагу учнів середніх класів до вивчення предмета «Захист Вітчизни», який вивчається в старших класах;
-ознайомити та навчити учнів правильної стрільби з пневматичної гвинтівки , правил поведінки в тирі, порядку поводження зі зброєю, знання техніки безпеки;
-підготовка учнів до готовності в будь-який час стати на захист своєї Вітчизни.
    Програма гуртка „Юний стрілець” складається з 14 тем і 35 занять. Заняття в гуртку проводяться 1 раз на тиждень по 2 години згідно навчального плану школи . До занять у гуртку залучаються учні, які виявили бажання займатися вивченням основ військової справи .
Виконання вправ навчальних стрільб та нормативи здійснюються відповідно до програми предмета «Захист Вітчизни».
       У процесі роботи гуртка проводяться заняття з вивчення заходів безпеки при поводженні зі зброєю, основи стрільби зі стрілецької зброї, правила прицілювання, виробництво пострілу та корегування стрільби.

Керівник гуртка: вчитель з предмета “Захист Вітчизни”, Дупляк Володимир Петрович