Волейбол - Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24

Волейбол
      Гурток з волейболу в нашій школі працює на базі 5-11-их класів. Метою гуртка є підвищення та збереження рівня здоров’я і функціональних можливостей учня, всебічного вдосконалення фізичних здібностей на основі систематичних занять волейболом та оволодіння високим рівнем технічно-тактичних дій.
      Заняття з волейболу сприяють розвитку особистості. Цю гру можна розглядати, як психологічний тренінг для тих, хто має проблеми у спілкуванні. Під час занять з волейболу необхідно стежити за м’ячем, який знаходиться то далі, то ближче до гравця, в результаті чого волейбол можна назвати зарядкою для очей - посилюється приплив крові до органу зору, тренуються очні м'язи. Крім того, розвивається окомір, адже гравцеві доводиться вгадувати точку приземлення м'яча, щоб правильно відбити його. Оволодіння такими складними прийомами, як подача в стрибку, атакуючий удар, блокування, вимагає хорошої координації.
      Освоєння нових прийомів змушує мозок працювати, утворюючи нові зв'язки між нервовими клітинами, що стає відмінним тренуванням не тільки для нервово-м'язового апарату, але й для мозкової діяльності. Також учні згуртовуються, вчаться страхувати і підтримувати один одного під час гри, діяти, як злагоджений механізм, розуміючи ситуацію без слів.

Керівник гуртка «Волейбол»: вчитель фізкультури, Дикун Оксана Володимирівна